8 631 34444

Pristatymas ir apmokėjimasBekontaktis siuntų pristatymas

Atnaujinta 2020.11.06

Stengiantis kiek įmanoma labiau sumažinti riziką savo klientams ir kurjeriams, šiuo metu vykdome bekontaktį siuntų pristatymą Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų.

Ko tikėtis, jei laukiate siuntos pristatomos į namus?

Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Kurjeris Jūsų siuntą paliks 2 metrų atstumu nuo Jūsų ir tiesiogiai su Jumis nekontaktuos. 

Ar reikės pasirašyti skeneryje?

Ne, siekiant išvengti bet kokio kontakto ir sumažinti riziką, skeneryje pasirašyti nereikia. Gavėjo parašas keičiamas PIN kodu:

  1. Siuntos gavėjas prieš pristatymą gauna 4 skaitmenų PIN kodą (SMS žinute arba į Viber programėlę, jeigu ja naudojasi).
  2. Atvykus kurjeriui siuntos gavėjas nurodo PIN kodą.
  3. Kurjeris įveda nurodytą kodą savo skeneryje.
  4. Jei kodas teisingas, kurjeris siuntą palieka 2 metrų atstumu nuo gavėjo.

Ką daryti, jei PIN kodo su savimi neturiu arba jo negavau?

Jei gavėjas dėl kažkokių priežasčių siuntos pristatymo metu negali nurodyti PIN kodo, gavėjo parašas, kaip ir anksčiau, keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų:

  1. Per atstumą parodykite kurjeriui galiojantį savo asmens dokumentą. Kurjeris savo skeneryje įves 5 paskutinius asmens dokumento numerio skaitmenis. Dokumento numeris nėra Jūsų asmens kodas. Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.
  2. Jeigu atsisakote abiejų aukščiau išvardintų būdų, kurjeris negali palikti siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

 

Atsiskaitymas už pirkinius  banko kortele vietoje arba banko pavedimu.

PRISTATYMAS

Visas užsakytas prekes Jums pristatys itin atsakingi kurjeriai. Užtikriname, kad vežami produktai bus parinkti kruopščiai ir atidžiai, nebus apgadinti. Dedame visas pastangas norėdami pelnyti Jūsų pasitikėjimą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje reikiamų prekių galite užsakyti iš anksto ir pasirinkti sau patogų pristatymo laiką vienos savaitės laikotarpiu, tačiau mes esame pasiruošę daugumą užsakymų įvykdyti tą pačią ar kitą dieną.

Prekių pristatymo kaina Panevėžyje 1,50Eur, perkant už 19Eur ir daugiau pristatymas nemokamas. Panevėžio rajone pristatymo kaina 3Eur., kituose miestuose visoje Lietuvoje - 4,99€.

Prekės pristatome visoje Lietuvoje išskyrus Kuršių Neriją. Pristatymo kaina 4,99 

APMOKĖJIMAS

Užsakymą galima apmokėti bankiniu pavedimu.

Pasirinkę banko pavedimą, įprastu būdu prisijunkite prie savo el. bankininkystės sistemos. Atlikite mokėjimą pagal prekių krepšelyje pateiktą bankinio pavedimo instrukciją. Tam, kad užsakymas būtų pradėtas vykdyti, patvirtinkite užsakymą. Sumokėjus ir atlikus užsakymą, jo koreguoti nebegalima.

Minimali užsakymo krepšelio suma internetinėje parduotuvėje INTERMARKET yra 9€.

Įmonėms: norėdami gauti sąskaitą faktūrą įmonės vardu, skiltyje „Atsiskaitymas“ pasirinkite "Aš noriu naudoti naują adresą", pažymėkite „Reikalinga sąskaita faktūra“ ir įrašykite įmonės rekvizitus. Sąskaita Jums bus atsiųsta el. paštu. Svarbu! Atlikus užsakymą, įmonės rekvizitų pakeisti nebegalima. Jeigu po to, kai užsakėte prekes, keitėte įmonės rekvizitus, pakeitimai galios tik atliekant naujus užsakymus.